ECW-FD2J335KC
MFR.Part #
ECW-FD2J335KC
JLCPCB Part #
C3810903
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3uF 630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS