ERJ-PM8F6804V
MFR.Part #
ERJ-PM8F6804V
JLCPCB Part #
C5143850
Description
-55℃~+155℃ 6.8MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS