EET-HC2G561KA
MFR.Part #
EET-HC2G561KA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.66A@10kHz 2000hrs@105℃ 30mm 326mΩ@120Hz 400V 52mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS