ECA-2GM3R3B
MFR.Part #
ECA-2GM3R3B
JLCPCB Part #
C1651029
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 3.3uF 400V 54mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS