ECW-H10363RHV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H10363RHV
JLCPCB Part #
C3782449
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 36nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS