ECA-2GM100B
MFR.Part #
ECA-2GM100B
JLCPCB Part #
C5114122
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 10uF 115mA@120Hz 2000hrs@85℃ 20mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS