ECA-2GM010B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-2GM010B
JLCPCB Part #
C5114121
Package
Plugin,D6.3xL12.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10uF 12.2mm 2000hrs@85℃ 32mA@120Hz 400V 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS