ERA-1AEB7320C
MFR.Part #
ERA-1AEB7320C
JLCPCB Part #
C2132614
Description
-55℃~+155℃ 50mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS