UBX1K560MPL
MFR.Part #
UBX1K560MPL
JLCPCB Part #
C1599836
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 20mm 345mA@120Hz 56uF 5mm 80V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS