ECA-2EM470B
MFR.Part #
ECA-2EM470B
JLCPCB Part #
C5114116
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 250V 25mm 330mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS