ERJP03F2433V
MFR.Part #
ERJP03F2433V
JLCPCB Part #
C2124470
Description
-55℃~+155℃ 200mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS