ECA-2EM3R3B
MFR.Part #
ECA-2EM3R3B
JLCPCB Part #
C5114115
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+85℃ 11.5mm 2000hrs@85℃ 250V 3.3uF 5mm 72mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS