ELJ-QE10NJFA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELJ-QE10NJFA
JLCPCB Part #
C7183408
Package
0603
Description
10nH 15@100MHz 210mΩ 450mA 5.3GHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS