ERJ6GEYJ561V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ561V
JLCPCB Part #
C413179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS