ERJ6ENF1243V
MFR.Part #
ERJ6ENF1243V
JLCPCB Part #
C230654
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS