ECA-1VM470
MFR.Part #
ECA-1VM470
JLCPCB Part #
C1579818
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 221mA@10kHz 2mm 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS