ERA-6AHD24R3V
MFR.Part #
ERA-6AHD24R3V
JLCPCB Part #
C20016330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS