ERJ-HP6F1370V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1370V
JLCPCB Part #
C6244041
Description
-55℃~+175℃ 137Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS