ECA-1VM222
MFR.Part #
ECA-1VM222
JLCPCB Part #
C1580973
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2.125A@10kHz 2000hrs@85℃ 2200uF 25mm 35V 7.5mm ±20% Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS