ERJPA3F2200V
MFR.Part #
ERJPA3F2200V
JLCPCB Part #
C441917
Description
-55℃~+155℃ 150V 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS