ERJ-1GJF3160C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3160C
JLCPCB Part #
C20021573
Description
-55℃~+125℃ 316Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS