ECA-1JHG100
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-1JHG100
JLCPCB Part #
C5114072
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 11mm 2mm 46mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS