ERA-8AED4223V
MFR.Part #
ERA-8AED4223V
JLCPCB Part #
C20017529
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS