ERJ-1TYF104U
MFR.Part #
ERJ-1TYF104U
JLCPCB Part #
C2079288
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS