ECA-1HM331B
MFR.Part #
ECA-1HM331B
JLCPCB Part #
C1579519
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 330uF 500mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS