ERA-6AED7153V
MFR.Part #
ERA-6AED7153V
JLCPCB Part #
C20016243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS