ERJ-HP6D1051V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1051V
JLCPCB Part #
C6240416
Description
-55℃~+175℃ 1.05kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS