ERJ-U14F4302U
MFR.Part #
ERJ-U14F4302U
JLCPCB Part #
C3981963
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS