ERJ-S08F4300V
MFR.Part #
ERJ-S08F4300V
JLCPCB Part #
C4003289
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS