UPT2P680MHD
MFR.Part #
UPT2P680MHD
JLCPCB Part #
C1598681
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 220V 25mm 5000hrs@105℃ 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS