EXC14CT900U
MFR.Part #
EXC14CT900U
JLCPCB Part #
C178762
Package
SMD-4P,0.9x0.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 3.3Ω 5V 90Ω@100MHz SMD-4P,0.9x0.7mm Common Mode Filters ROHS