CA1A-DC24V-C
MFR.Part #
CA1A-DC24V-C
JLCPCB Part #
C6528806
Package
SOCKETABLE
Description
-30℃~+80℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 10ms 24V 30V@DC Silver Alloy (Cd-Free) SOCKETABLE Automotive Relays ROHS