CA1-DC24V-N
MFR.Part #
CA1-DC24V-N
Description
-30℃~+80℃ 10A 10ms 10ms 24V 30V@DC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS