ARS12Y24
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ARS12Y24
Description
-40℃~+70℃ 10ms 24V 30V@DC 500mA 6ms Dual Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Magnetic Latching Relays ROHS