ERA-3VRB1621V
MFR.Part #
ERA-3VRB1621V
JLCPCB Part #
C4305969
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS