EET-HD2S221JJ
MFR.Part #
EET-HD2S221JJ
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@10kHz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 37mm 420V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS