ERJ-UP3F2263V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2263V
JLCPCB Part #
C4101601
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS