ALZ12F48
MFR.Part #
ALZ12F48
JLCPCB Part #
C5942843
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 15ms 16A 440V@AC 48V 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS