ERJ-U0XF64R9Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF64R9Y
JLCPCB Part #
C1512559
Description
-55℃~+125℃ 31mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS