ERJ-8ENF1694V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1694V
JLCPCB Part #
C4346043
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS