ERJ-S1DD3400U
MFR.Part #
ERJ-S1DD3400U
JLCPCB Part #
C1709176
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS