ALF1PF12
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALF1PF12
JLCPCB Part #
C1563542
Package
Plugin
Description
-40℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 15ms 20A 20ms 250V@AC AgSnO2 插件 Power Relays ROHS