ERJ-U14F2741U
MFR.Part #
ERJ-U14F2741U
JLCPCB Part #
C4057827
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS