ERA-8VPB4641V
MFR.Part #
ERA-8VPB4641V
JLCPCB Part #
C6613790
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS