6TPE330MAL
MFR.Part #
6TPE330MAL
JLCPCB Part #
C427189
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 25mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS