ERJ-U02F3570X
MFR.Part #
ERJ-U02F3570X
JLCPCB Part #
C1858722
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS