ERJ-B2AJ914V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ914V
JLCPCB Part #
C3928624
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS