ERJ-H3ED12R1V
MFR.Part #
ERJ-H3ED12R1V
JLCPCB Part #
C6034823
Description
-55℃~+175℃ 12.1Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS