4SVP1200M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
4SVP1200M
JLCPCB Part #
C2162214
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.7mm 1200uF 12mΩ 2000hrs@105℃ 272mA@120Hz 4V Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS