6TCE330ML
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6TCE330ML
JLCPCB Part #
C2158431
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 2.4A@100kHz 25mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS